28 مهر 1397 ساعت 9:48:33

کل اخبار

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75  > >>

شافعی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان خراسان رضوی
تنها راه تاب آوری اقتصاد ایران، توسعه صادرات غیرنفتی است شافعی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان خراسان رضوی

رئیس اتاق ایران گفت: بدون تردید«صادرات» پیشران در تحقق مفهوم اقتصاد مقاومتی است و زمانی توسعه صادرات پایدارخواهد بود که متکی بر تولیداتی قوی باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان
هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری برگزار شد به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان

هشتمين نمايشگاه بين المللي مبلمان اداری Hofex- Office Section2019  روز جمعه 21 دي ماه1397 با حضور مديران ارشد شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي و مسئولان تشكل هاي صنعت مبلمان كشور در فضاي نمايشگاهي به وسعت 6,000 مترمربع افتتاح گردید. هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری از تاریخ 21 لغایت 24 دی ماه از ساعت 9:00 لغایت 17:00  در سالنهای 9-8-7  آخرين محصولات و دستاوردهاي مبلمان و دکوراسیون اداری، صندلی اداری و آمفی تئاتر، تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری را در معرض دید عموم قرار می دهند .

رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تهران توصیه کرد
ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنید رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تهران توصیه کرد

ابراهیم بهادرانی با بیان این که فرآیند ثبت‌نام در اتاق تهران به سهولت در حال انجام است از نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت خواست که برای اجتناب از هرگونه مشکلی زودتر کار ثبت‌نام خود را انجام دهند.

اقتصاد جهان رو به افول می رود؟
5 پیش بینی درباره اقتصاد جهانی در سال 2019 اقتصاد جهان رو به افول می رود؟

موسسه IHS Markit که اطلاعات جهانی را آنالیز و منتشر می کند، پیش بینی کرده است رشد اقتصادی از 3.2 درصد سال 2018 به 3.1 رصد در سال 2019 کاهش می یابد و این کاهش تا چند سال بعد هم ادامه پیدا خواهد کرد.

نهمین جلسه اتاق فکر شورا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته؛ نهمین جلسه اتاق فکر شورا برگزار شد

در روز سه شنبه 4 دی ماه 1397 نهمین جلسه شورا با حضور دبیرکل محترم شورا، اعضای کمیته علمی و تنی چند از مسئولین تشکل ها، دست اندرکاران تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون و اساتید دانشگاه های مرتبط با عنوان هم اندیشی در مورد "استارت آپ ها در صنعت مبلمان و دکوراسیون" برگزار شد.

روسای محترم تشکل های وابسته به اتاق ایران
نادر سیف معاون تشکلهای اتاق ایران روسای محترم تشکل های وابسته به اتاق ایران

همانگونه که مستحضرید بر اساس قانون، رتبه بندی شرکتها بر عهده اتاق ایران می باشد و در این خصوص مشارکت تشکل ها نقش بسزایی در اجرایی شدن و پیشبرد اهداف خواهد داشت، لذا خواهشمند است نسبت به همکاری با مرکز ملی رتبه بندی اقدام لازم را به عمل آورید.

هفتاد و سومین جلسه کمیته علمی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته
روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون هفتاد و سومین جلسه کمیته علمی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته

هفتاد و سومین جلسه کمیته علمی شورای ملی مبلمان با حضور دبیرکل،مدیراجرایی،اعضای کمیته علمی و فعالین حوزه استارت آپ های مبلمان و دکوراسیون در تاریخ 17/9/97 در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

هفتاد و یکمین جلسه کمیته علمی
روابط عمومی شورای ملی مبلمان هفتاد و یکمین جلسه کمیته علمی

هفتاد و یکمین جلسه کمیته علمی شورای ملی مبلمان با حضور دبیرکل، مدیرجرایی و اعضای کمیته علمی در تاریخ 27/8/1397 در محل دبیرخانه شورا تشکیل شد.

گزارشی از جلسات برگزار شده اتاق فکر شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته
روابط عمومی شورای ملی مبلمان گزارشی از جلسات برگزار شده اتاق فکر شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته

هشتمین جلسه اتاق فکر شورا به منظور ارتقاء بخش تولید و همچنین تبادل نظر در خصوص شکوفایی صنعت مبلمان و صنایع وابسته هر ماه با حضور اساتید، صنعت گران و صاحب نظران برگزار گردید.
 
 

هشتمین جلسه اتاق فکر شورای ملی مبلمان
روابط عمومی شورای ملی مبلمان: هشتمین جلسه اتاق فکر شورای ملی مبلمان

هشتمین جلسه اتاق فکر شورای ملی مبلمان در روز سه شنبه مورخ 22/8/1397 در محل اتاق بازرگانی ایران با موضوع استارت آپ ها در صنف و صنعت مبلمان و دکوراسیون برگزار شد .

 
 

رشد جهانی در حال کند شدن است/ بازارها باید هوشیار باشند
صندوق بین‌المللی پول؛ رشد جهانی در حال کند شدن است/ بازارها باید هوشیار باشند

رشد اقتصادی در برخی از بزرگترین اقتصادهای جهان در حال کاهش است و صندوق بین‌المللی پول هشدار داد که حال‌وهوای سرمایه‌گذاران می‌تواند به شکلی ناگهانی معکوس شده و بدتر شود.
 
 

ضرورت دنیای آینده
بررسی تاثیر تحولات تکنولوژی روی زندگی آینده انسان‌ها ضرورت دنیای آینده

فضای کاری امروز دنیا تغییر کرده است. امروز همسایه شما برای یک شرکت رانندگی که مشتریانش را به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن‌‌ها پیدا می‌‌کند، کار می‌‌کند یا خواهرزاده شما برای سومین سال متوالی یک پروژه استارت‌آپ تازه راه‌اندازی کرده است. دختر شما به عنوان روزنامه‌نگار دورکار مشغول است و بسیاری از افراد دیگر در اطراف شما با تعریفی که شما از کار در ذهن خودتان دارید، کسب درآمد نمی‌کنند
 
 

تکیه بر بخش خصوصی راه عبور از مشکلات
با صدور بیانیه ای اعلام شد؛ تکیه بر بخش خصوصی راه عبور از مشکلات

همزمان با اعلام بازگشت تحریم های امریکا، اتاق بازرگانی تهران طی بیانیه ای به این موضوع واکنش نشان داد. تکیه بر بخش خصوصی راه عبور از مشکلات
 
 

استارت آپی برای ورود به بازار کار
راه حل استارت آپی برای بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی استارت آپی برای ورود به بازار کار

حضور بیش 1.3 میلیون نفر فارغ التحصیل دانشگاهی و نرخ بیکاری 20 درصدی آن، نشان از اهمیت موضوع حرفه آموزی به دانشجویان برای ورود به بازار کار دارد

رونق استارتاپ‌ها در شرایط رکودی اقتصاد کشور
کسب‌‌وکارهای نوپای ایرانی: رونق استارتاپ‌ها در شرایط رکودی اقتصاد کشور

در روزهایی که اغلب کسب‌وکارها دچار رکود شده‌اند، استارتاپ‌ها روز به روز در حال شکل‌گیری و رشد هستند؛ سرعت پیدایش این کسب‌وکارها نشان می‌دهد که این حوزه در زمینه مصرف و کاربری با اقبال خوبی از سوی ایرانیان روبرو شده است.

اجرای شاخص های بهبود فضای وکسب و کار در وزارت صمت
مدیرعامل سازمان گسترش صنایع مطرح کرد اجرای شاخص های بهبود فضای وکسب و کار در وزارت صمت

منصور معظمی تصریح کرد:‌ یکی از گلوگاه‌های صنعت در کشور ضعف در رقابت‌پذیری بسیاری از صنایع است، بنابراین تاکید رحمانی بر اصل حمایت هدفمند از تولید و رقابت صنایع تولیدی در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود و در صورت تحقق قدم ارزشمندی در حوزه صنایع کشور است.

از رشد 13 درصدی صادرات شش ماهه تا افت تولید به واسطه نوسان نرخ ارز
پنجاهمین نشست شورای ‌گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی: از رشد 13 درصدی صادرات شش ماهه تا افت تولید به واسطه نوسان نرخ ارز

 این نشست با گزارش یداله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، درباره واردات و صادرات و مقایسه فهرست کالاهاي منتخب تولیدي در شش ماهه نخست سال 1396و 1397 آغاز شد.

صعود ۱۹پله‌ای ایران در شاخص‌ آزادی‌های اقتصادی
رئیس اتاق بازرگانی تهران : صعود ۱۹پله‌ای ایران در شاخص‌ آزادی‌های اقتصادی

رئیس اتاق بازرگانی تهران از صعود ۱۹ پله‌ای رتبه ایران در شاخص آزادی‌های اقتصادی خبر داد و گفت: رتبه ایران به ۱۳۰ رسید که این موفقیت بزرگی است.

تراز تجاری کشور مثبت شد
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران اعلام کرد تراز تجاری کشور مثبت شد

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه تراز تجاری ایران در نیمه اول امسال با ۹۴۰ میلیون دلار، مثبت شده است، گفت: عراق شریک دوم تجاری ایران شده است.

روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران وصنایع وابسته
اطلاعیه روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران وصنایع وابسته

روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته اماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده عزیزان صاحب نظر می باشد