28 مهر 1397 ساعت 9:48:33

اتاق اصناف ایران عضو رسمی کارگروه ویژه رونق تولید شد

اتاق اصناف ایران عضو رسمی کارگروه ویژه رونق تولید شد
اتاق اصناف ایران:
اتاق اصناف ایران عضو رسمی کارگروه ویژه رونق تولید شد
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور به وزرای کشور و استانداران اتاق‌های اصناف به عنوان عضو رسمی کارگروه ویژه «رونق تولید» انتخاب شدند. سعید ممبینی گفت: طی درخواست اتاق اصناف ایران و موافقت و ابلاغ نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به وزرای کشور و صنعت، معدن و تجارت، اتاق‌های اصناف به عنوان عضو رسمی کارگروه ویژه  «رونق تولید» انتخاب شدند.

وی افزود: خانواده بزرگ اصناف طی ۴۰ سال گذشته تا به امروز در سخت ترین شرایط یار و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است و تلاش خواهیم کرد در این روزهای سخت که دشمن به دنبال خدشه وارد کردن به اقتصاد ایران است مانع از محقق شدن این امر شوم و شیطانی شویم.

وی اظهار داشت: با توجه نامگذاری سال‌جاری به عنوان رونق تولید، نقش و جایگاه تشکل‌های صنفی کشور به عنوان بزرگترین نهاد عمومی غیردولتی در تحقق این خواسته مهم است از دولت درخواست حضور اثر گذار اتاق اصناف ایران و بهره گیری استانداران و فرمانداران در تصمیم گیری های اقتصادی و اجرای مقابله با تحریم و مشارکت اقتصادی را کردیم، چرا که معتقد هستیم حوزه اصناف، نقش کلیدی در رشد و پویائی کسب و کار بازار دارد.

ممبینی افزود: در روزهای گذشته با ابلاغ نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به وزرای کشور و صنعت، معدن و تجارت، اتاق‌های اصناف به عنوان عضو رسمی کارگروه ویژه رونق تولید انتخاب شدند و این امر گامی مهم در تحقق شعار سال ۱۳۹۸ است.
به نقل از فارس