28 مهر 1397 ساعت 9:48:33
روابط عمومی شورای ملی مبلمان همچنان منتظر نقطه نظرات شما بزرگوران می باشد.
آخرین اخبار
شافعی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان خراسان رضوی
تنها راه تاب آوری اقتصاد ایران، توسعه صادرات غیرنفتی است شافعی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان خراسان رضوی

رئیس اتاق ایران گفت: بدون تردید«صادرات» پیشران در تحقق مفهوم اقتصاد مقاومتی است و زمانی توسعه صادرات پایدارخواهد بود که متکی بر تولیداتی قوی باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان
هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری برگزار شد به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان

هشتمين نمايشگاه بين المللي مبلمان اداری Hofex- Office Section2019  روز جمعه 21 دي ماه1397 با حضور مديران ارشد شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي و مسئولان تشكل هاي صنعت مبلمان كشور در فضاي نمايشگاهي به وسعت 6,000 مترمربع افتتاح گردید. هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری از تاریخ 21 لغایت 24 دی ماه از ساعت 9:00 لغایت 17:00  در سالنهای 9-8-7  آخرين محصولات و دستاوردهاي مبلمان و دکوراسیون اداری، صندلی اداری و آمفی تئاتر، تجهیزات و لوازم تکمیلی اداری را در معرض دید عموم قرار می دهند .

رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تهران توصیه کرد
ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنید رئیس هیات نظارت برانتخابات اتاق بازرگانی تهران توصیه کرد

ابراهیم بهادرانی با بیان این که فرآیند ثبت‌نام در اتاق تهران به سهولت در حال انجام است از نامزدهای انتخابات پارلمان بخش خصوصی پایتخت خواست که برای اجتناب از هرگونه مشکلی زودتر کار ثبت‌نام خود را انجام دهند.

اقتصاد جهان رو به افول می رود؟
5 پیش بینی درباره اقتصاد جهانی در سال 2019 اقتصاد جهان رو به افول می رود؟

موسسه IHS Markit که اطلاعات جهانی را آنالیز و منتشر می کند، پیش بینی کرده است رشد اقتصادی از 3.2 درصد سال 2018 به 3.1 رصد در سال 2019 کاهش می یابد و این کاهش تا چند سال بعد هم ادامه پیدا خواهد کرد.

نهمین جلسه اتاق فکر شورا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورای ملی مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته؛ نهمین جلسه اتاق فکر شورا برگزار شد

در روز سه شنبه 4 دی ماه 1397 نهمین جلسه شورا با حضور دبیرکل محترم شورا، اعضای کمیته علمی و تنی چند از مسئولین تشکل ها، دست اندرکاران تولید و عرضه مبلمان و دکوراسیون و اساتید دانشگاه های مرتبط با عنوان هم اندیشی در مورد "استارت آپ ها در صنعت مبلمان و دکوراسیون" برگزار شد.

بیشتر . . .