پیامبر اکرم (ص) میفرمایند: مومن، همواره در جستجوی حکمت است.

پربازد یترین ها
/ سرویس اخبار سایت
کد خبر : 71142
تاریخ خبر : 1397/06/05 12:18 ب ظ
روابط عمومی شورای ملی مبلمان دکوراسیون و صنایع وابسته

اولین جلسه کارگروه همکاری با منطقه آزاد ماکو در ساعت 17 روز شنبه 97/6/3 با حضور دبیرکل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون و صنایع وابسته، اعضای کارگروه پیشنهادی از فعالان صنف و صنعت مبلمان و اعضای کمیته علمی شورا تشکیل شد.


در این جلسه در خصوص قوانین و مقررات و مزیت های موجود در مناطق آزاد تجاری و صنعتی بخصوص منطقه آزاد ماکو بحث شد و مقرر گردید با توجه به هم مرزی منطقه آزاد ماکو با کشورهای  ترکیه و آذربایجان و محل ارتباط با اروپا وهمچنین وجود منابع مختلف از جمله انرژی کافی در این منطقه از یک سو و تمایل سازمان منطقه آزاد ماکو و پیشنهاد و تعامل آن منطقه برای همکاری با شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته برای بهره مندی صنف و صنعت و تشکل های مربوطه از ظرفیت های موجود، از این موقعیت و ظرفیت های موجود باید بیشترین استفاده را نمود.
در این جلسه با تائید بر عضویت اعضای کارگروه پیشنهادی(شرکت کنندگان در جلسه) پس از بحث و تبادل نظر، مقرر شد:
1- پیشنهادات اعضای کارگروه از طریق گروه مجازی تشکیل شده به دبیرخانه کارگروه اعلام شود.
2- پیشنهادات ارائه شده متناسب با موارد هماهنگ شده قبلی دسته بندی گردد.
3- با معاون محترم مدیرعامل منطقه آزاد ماکو جهت طرح سوالات اعضای کارگروه و اخذ پاسخ های لازم برای تهیه طرح همکاری با منطقه آزاد ماکو نشست برگزار شود.
4- بنا به پیشنهاد مدیر عامل محترم منطقه آزاد ماکو و به منظور مذاکره با مسئولین تصمیم گیرنده کشور ترکیه در زمینه های مشارکت در تولید و بازاریابی جهانی و ... ،توسط کارگروه تعدادی از اعضای صنف و صنعت انتخاب و برای همراهی با کاروان اعزامی به ترکیه از سوی منطقه آزاد ماکو، معرفی گردند.


چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :