امام حسین (ع) میفرمایند: از نشانه های عالم، نقد سخن و اندیشه خود و آگاهی از نظرات مختلف است.
/ سرویس اخبار سایت
کد خبر : 71140
تاریخ خبر : 1397/06/03 9:57 ق ظ
رئیس بیمارستان بازرگانان به تشکل‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی اعلام کرد

بیمارستان بازرگانان از نیمه دوم سال جاری خدمات ویژه طب کار را برای بنگاه‌ها و تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی ارائه می‌دهد.

رئیس بیمارستان بازرگانان اتاق بازرگانی تهران طی نامه‌ای به اصناف و تشکل‌های تحت پوشش اتاق تهران از آمادگی ارائه خدمات ویژه معاینات و آزمایش‌های طب کار از نیمه دوم سال جاری، در این بیمارستان خبر داد. از این رو، تشکل‌های اقتصادی و آن دسته از صاحبان بنگاه‌های بخش خصوصی که عضو اتاق تهران هستند، می‌توانند نسبت به دریافت این خدمات اقدام کنند.

بنا بر اعلام ناصر ایروانی‌منش، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی بازرگانان با دریافت موافقت اصولی تاسیس واحد طب کار، می‌تواند تسهیلاتی اعم از معاینات مربوطه توسط پزشک متخصص طب کار، انجام کامل آزمایشات تخصصی و تست‌های پاراکلینیک و ارائه گزارش کامل نتایج معاینات و بیماری‌یابی شغلی را با ارائه تخفیفات ویژه جهت عقد قرارداد با امکان اعزام تیم مجرب به محل، برای انجام خدمات فوق‌الذکر فراهم آورد.

به موجب ماده 92 قانون کار، کلیه کارفرمایان مکلف به تشکیل پرونده پزشکی، انجام معاینات و آزمایش‌های لازم برای شاغلان تحت پوشش خود حداقل سالی یکبار هستند.

در نتیجه تشکل‌ها و نیز اعضای اتاق تهران می‌توانند برای هماهنگی جهت برگزاری جلسات حضوری به منظور ارائه توضیحات تکمیلی در این خصوص و عقد قرارداد با شماره تلفن 38572349 تماس بگیرند یا درخواست خود را به شماره نمابر 33552000 ارسال کنند.

 بیمارستان بازرگانان که نزدیک به هفت دهه از عمرش می‌گذرد و از مراکز درمانی باسابقه پایتخت است، از دی ماه 1395 بعد از سال‌ها مجدد تحت مدیریت اتاق بازرگانی تهران قرار گرفت و در این مدت، اقدامات قابل توجهی برای نوسازی و بهسازی بخش‌های مختلف آن صورت گرفته است. هم‌چنین برنامه جامعی برای این بیمارستان به یک مرکز درمانی مدرن و مجهز در دست اجراست که بتواند تمامی نیازهای بهداشتی و درمانی بخش خصوصی را پاسخ دهد.  
به نقل از http://www.tccim.ir

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :