پیامبر اکرم (ص) میفرمایند: مومن، همواره در جستجوی حکمت است.

/ سرویس اخبار سایت
کد خبر : 71110
تاریخ خبر : 1397/02/18 12:39 ب ظ
رییس کمیسیون ویژه تولید ملی گفت:

رییس کمیسیون ویژه تولید ملی گفت: انجمن‌ها و فعالان اقتصادی مشکلات خود را درباره تأمین ارز را در اختیار اتاق بازرگانی و مجلس شورای اسلامی قرار دهند تا با انجام جمع‌بندی برای اصلاح سامانه نیما به بانک مرکزی منتقل شود.

حمیدرضا فولادگر رییس کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار بازرگانی خبرگزاری تسنیم در ارتباط با مشکلات تولید کنندگان برای واردات موارد اولیه و تأمین ارز مورد نظر تجار، اظهار کرد:  جلسه‌ای  مشترک  کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون مجلس با رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد برگزار شد و سیف در این جلسه اذعان کرد که "سامانه نیما" مشکلاتی دارد که باید رفع شود.

وی افزود: بر این اساس قرار شد تا نقطه نظرات بخش خصوص جمع‌آوری شود و در اختیار اتاق بازرگانی قرار داده شود، همچنین  کمیسیون‌های ویژه تولید ملی، اقتصادی و صنایع نیز نظارت خود را ارائه می‌دهند تا جمع‌بندی آنها، در اختیار بانک مرکزی برای تکمیل سامانه نیما قرار گیرد.

رییس کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی ادامه داد: انجمن‌ها و فعالان اقتصادی می‌توانند مشکلات خود را در اختیار اتاق بازرگانی و مجلس شورای اسلامی قرار دهند تا با جمع بندی برای اصلاح سامانه نیما در اختیار بانک مرکزی قرار گیرد.

وی یاد آروشد: تولیدکنندگان  و تجار چنین اعلام می‌کنند که نه تنها دلار3800 تومانی برای واردات اختصاص نمی‌یابد بلکه دلار  4200 نیز در اختیار آنها نیست،  برای اینکه تولید آنها متوقف نشود مجبور هستند دلار مورد نیازخود را از بازار آزاد (قاچاق) تهیه کنند.
به نقل از www.tasnimnews.com

چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :