امام حسین (ع) میفرمایند: از نشانه های عالم، نقد سخن و اندیشه خود و آگاهی از نظرات مختلف است.
/ سرویس اخبار سایت
کد خبر : 71047
تاریخ خبر : 1396/09/11 10:13 ب ظ
رقابت در دو بخش خانگی و اداری تعریف‌شده که در پایان، بهترین آثار ارسالی با توجه به موارد ذکر شده در معیارهای داوری معرفی خواهد شد.

دکتر لاهیجی داورِ جشنواره طراحی ایرانی گفت: جشنواره طراحی داخلی در غالب دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت جهانی مبلمان ، طراحی ، هنر دکوراسیون و صنایع و  جشنواره طراحی ایرانی باهدف اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال برگزار می‌شود که اولین و مهم‌ترین معیار  نوآوری و خلاقیت است.
وی تصریح کرد: ارائه طرح‌های جدید ، ایده‌های نوآورانه ، اجرایی و عملیاتی ، در زمینه‌های تعریف‌شده ، بسترسازی برای معرفی و شناسایی طراحی ایرانی  ایجاد انگیزه در بین طراحان کشور برای معرفی طرح‌های اجرایی قابل تولید ایجاد ارتباط و تعامل طراحان با سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان، معرفی دیدگاه‌های نوین زیبایی‌شناسی و شیوه زندگی ایرانی به بازارهای داخلی و خارجی از مهم‌ترین محورهای این جشنواره است.

محورهای مهمی که در این جشنواره ارائه خواهد شد به شرح زیر است:
رقابت در دو بخش خانگی و اداری تعریف‌شده که در پایان، بهترین آثار ارسالی با توجه به موارد ذکر شده در معیارهای داوری معرفی خواهد شد.

مبلمان خانگی:  شامل انواع وسایل و تجهیزات مورد استفاده در فضای زندگی ، از تک صندلی تا سرویس کامل مبلمان ، تجهیزات روشنایی و دکوراسیون
مبلمان اداری :  شامل تمامی اجزای میز و صندلی، تجهیزات اداری و چراغ‌های روشنایی و کلیه ایده هایی که باعث پیشرفت و ارتقای فضای کاری باشد.
محدودیتی برای شرکت کنندگان ازنظر تحصیلات و حرفه وجود ندارد.
آثار ارسالی به صورت شرکتی ، گروهی ، انفرادی ، حقیقی یا حقوقی در مسابقه شرکت داده می‌شود.
برچسب ها :
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :