پیامبر اکرم (ص) میفرمایند: مومن، همواره در جستجوی حکمت است.

پربازد یترین ها
/ سرویس اخبار تشکل ها
به نام خدا

 کنفرانس دکو 2016 در شرایط پسابرجام و با عنایت به نامگذاری سال جاری به سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " در سال 1395 برگزار خواهد شد. در این رابطه در نظر است برای بهره گیری از فرصت ایجادشده برای تشکل های صنفی ، صنعتی و صادراتی در حوزه صنایع کوچک و متوسط بویژه تشکل های ملی و استانی مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته نظرات علمی اساتید و پژوهشگران دانشگاهی داخل و خارج از کشور در قالب سخنرانی در کنفرانس ، نصب پوستر در نمایشگاه جانبی کنفرانس و درج در نشریات علمی کاربردی و علمی پژوهشی ارائه شود.
بدینوسیله از تمامی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان علاقه مند دعوت می شود چکیده مقالات خود را حداکثر تا 30 خرداد و اصل مقاله کامل را حداکثر تا پانزدهم شهریور ماه 1395 به دبیرخانه شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته ارسال نمایند .
در صورتی که مقاله ارسال شده ،  پذیرفته شود، از نویسنده یا نویسندگان دعوت می شود که نسبت به ارایه مقاله در قالب سخنرانی در کنفرانس دکو اقدام نمایند . 
محورهای کنفرانس :
1.       مدیریت تجارت بین الملل در حوزه صنایع کوچک و متوسط.
2.       بررسی وضعیت بازار کشور در یک دهه اخیر و چشم انداز صنعت مبلمان ، دکوراسیون و صنایع وابسته .
3.       نقش طراحی در بازارسازی و توسعه صادرات.
4.       بررسی و تحلیل فرآیند ایده تا محصول ، (از تولید فکر تابهره برداری)
5.       بررسی و تحلیل فرآیند تولید تا فروش، (مراحل اجرایی و بازاریابی)
6.       انتظارات بخش خصوصی از اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در صنایع کوچک و متوسط با توجه  به شرایط پسا برجام و نامگذاری سال جاری (سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ) .
واژگان و مفاهیم کلیدی در ارایه مقالات:
(مردمی بودن اقتصاد / درون زا و برون زا بودن اقتصاد / دانش بنیان بودن اقتصاد / جذب سرمایه گذاری خارجی / انتقال تکنولوژی / ایده پردازی/ هویت سازی/ اصالت/ خلاقیت / زیباشناسی/ واردات/ صادرات/ تامین و مواد اولیه/ استانداردها/ ضوابط/ بازار/ فروش/ ماشین آلات و تجهیزات/ رقابت/ کیفیت/ نیروی متخصص/ آموزش/ تحقیق و توسعه/ مدیریت و برنامه ریزی/صنایع کوچک و متوسط/ اقتصاد مقاومتی)
مقالات پذیرفته شده در کتاب کنفرانس دکو و نیز نشریه علمی پژوهشی صنایع چوب و کاغذ ایران ، دانشگاه تهران - دانشکده منابع طبیعی چاپ خواهد شد.
 
نشانی دبیرخانه: میدان آرژانتین ، خیابان بخارست ، کوچه دهم ، پلاک 8 ، واحد 8
تلفن :13- 88507512        فاکس : 88507514
آدرس ایمیل :info@ncfdeco.com 
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :