پیامبر اکرم (ص) میفرمایند: مومن، همواره در جستجوی حکمت است.

پربازد یترین ها
/ سرویس اخبار تشکل ها
کد خبر : 20179
تاریخ خبر : 1394/09/28 2:25 ب ظ
در جلسه کمیته مشاوران شورای ملی مبلمان تاکید شد :
جلسه کمیته مشاوران شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با حضور دبیرکل محترم شورا و اعضای شورای مشورتی در محل دبیرخانه شورای ملی مبلمان برگزار شد . در این جلسه ابتدا مشاوران محترم نسبت به ارایه گزارش عملکرد کمیته علمی کنفرانس دکو 2015 و آغاز فعالیت های علمی کنفرانس دکو برای سال آتی اقدام نمودند . 
جلسه کمیته مشاوران شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته با حضور دبیرکل محترم شورا و اعضای شورای مشورتی در محل دبیرخانه شورای ملی مبلمان برگزار شد . در این جلسه ابتدا مشاوران محترم نسبت به ارایه گزارش عملکرد کمیته علمی کنفرانس دکو 2015 و آغاز فعالیت های علمی کنفرانس دکو برای سال آتی اقدام نمودند . در ادامه جلسه جناب آقای علیخانی دبیرکل شورا با اشاره به سرفصل برنامه های عملیاتی شورا در سال آتی اظهار داشتند : شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته به عنوان یک تشکل مرجع و بالا دستی می بایست نسبت به تدوین برنامه های جامع و عملیاتی برای تشکل های عضو و ذینفعان صنف و صنعت مبلمان اقدام نماید . برنامه هایی که باعث بهبود کسب و کار فعالان صنف و صنعت و منجر به بروز رسانی دانش و تکنولوژی واحدهای تولیدی در جهت افزایش رونق تولید و صادرات مبلمان ، افزایش درآمد و نقدینگی واحدهای تولیدی و اشتغال و نیز بهبود کیفیت مصرف در بین مردم کشور گردد .
ایشان همچنین با اشاره به حضور هیات های خارجی و بین المللی صنایع چوب و مبلمان در کشور و لزوم داشتن آمار و اطلاعات مکفی و لازم جهت جذب سرمایه گذاران خارجی در این صنعت اظهار داشتند :
شورای ملی به عنوان یک پایگاه آماری و اطلاعاتی می بایست نسبت به جمع آوری آمار و اطلاعات صنف و صنعت در زمینه های میزان تولید ، کیفیت تولید ، میزان مصرف ، واردات ، صادرات و جاذبه های سرمایه گذاری در کشور اقدام نماید .
ایشان در ادامه با ارایه پیشنهاد تشکیل اتاق فکر در شورای ملی مبلمان اظهار داشتند : با دعوت از کلیه دست اندرکاران صنف و صنعت اعم از دانشجویان ، اساتید ، طراحان ، تولیدکنندگان در این اتاق می توان نسبت به شناسایی خلاء های موجود در صنف و صنعت و نیز تحقق اهداف شورا در ارایه خدمات ذینفعان اقدام نمود .
در پایان جلسه مقرر شد که اعضای شورای مشورتی نسبت به تهیه و تدوین برنامه های جامع شورا برای سال 1395 و نیز کنفرانس دکو سال آتی اقدام و نسبت به بررسی و اتخاذ تصمیم در این خصوص در جلسه آتی شورا اقدام شود .
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :